Cramo lõpetas Tallinna Kalevi võiduseeria

BC Kalev/Cramo
BC Kalev/Cramo — FOTO: BC KALEV/CRAMO Facebook

PAF Eesti-Läti korvpalliliigas kohtusid põhihooaja eelviimases mängus BC Kalev/Cramo ja Tallinna Kalev/Audentes, kus kindla 101:64 võidu võttis Cramo, kes sellega lõpetas vastaste kolmemängulise võiduseeria.

Võitjate resultatiivseimad olid Kregor Hermet 19, Hugo Toom 16 ja Taavi Jurkatamm 13 punktiga. Kaotajate parimana viskasid Rokas Gadiliauskas 15 ja Rain Veideman 11 silma.

BC Kalev/Cramo lõpetas põhihooaja 25 võidu ja 5 kaotusega (2. koht). Veerandfinaalseerias kohtub Heiko Rannula juhendatav meeskond turniiritabeli seitsmenda, ehk BK Ogrega.

Tallinna Kalev/Audentes lõpetas oma hooaja 7 võidu ja 23 kaotusega, mis andis 14. koha.

Homme kohtuvad põhiturniiri viimases mängus BC Tarvas ja Valmiera, kes turniiritabeli kaks viimast.

Veerandfinaalides kohtuvad BC Prometey ja Viimsi/Sportland, BC Kalev/Cramo ja BK Ogre, Riia VEF ja Avis Utilitas Rapla ning Tartu Ülikool Maks & Moorits ja BK Ventspils.

Esimesed kohtumised peetakse juba sel reedel (24.03), kui väljakule tulevad kõik paarid peale Prometey ja Viimsi, kes mängivad oma esimese mängu laupäeval (25.03).