Reklaam sulgub sekundi pärast

BC Kalev/Cramoga liitub laenulepingu alusel endine Läti koondise keskmängija

meiers
Foto: BC Kalev/Cramo Facebook

Kireva karjääriga 208 cm pikkune ning 31-aastane keskmängija tuleb laenule Prantsusmaa meeskonnast Chalon. Oma karjääri alustas lätlane BK Ventspilsi ridades, kus aastatel 2009-2014 veetis kokku 4 hooaega vahepeatustega Liepajas ja Mitteldeutscher BC (Saksamaa). 

Edasi viis mängumehe karjäär ta VEF’i, kus veetis kaks hooaega, mille järel liitus ta Kaasani UNICS-iga, kuid peale kaht mängu lahkus meeskonnast ning liitus Krasnojarski Enisey meeskonnaga, kus veetis järgmised kaks hooaega, kirjutab klubi kodulehekülg

2019 suvel liikus Meiers edasi Montenegrosse Buducnost Voli meeskonda, kuid peale kesist hooaega ABA liigas naases Meiers VTB Ühisliigasse, kui sõlmis lepingu Astana meeskonnaga, kust ta poole hooaja pealt osteti üle Prantsusmaa meistriliiga meeskonda Chalon, kus veetis järgmised kaks hooaega. 2021-22 hooajal mängis Meiers laenulepinguga Poola meeskonnaga Slask Wroclaw.

Peatreener Heiko Rannula sõnul otsiti pikalt ühte traditsioonilist pikka ja ühte kaitsele ning lauavõitluse orienteeritud mängijat, kuid kui selgus, et Martins saadaval on keskenduti täielikult temale ning lisas: “Tal on kõrgel tasemel mängimise kogemused ja kvaliteet, mis annab meeskonnale tugeva lisakäigu. Tegemist on mängijaga kelle peale saab rünnakut üles ehitada.”

Uue hooaja lähenedes on klubil allkirjad all 10 mängijaga, lisaks Meiersile on meeskonnaga liitunud ääremängijad Hugo Toom, Artur Konontšuk, Kristjan Kitsing, Taavi Jurkatamm, Tanel Kurbas ja tagamängijad Martin Dorbek, Wes Van Beck, Alterique Gilbert, Oleksandr Kovliar.