Reklaam sulgub sekundi pärast

BC Kalev/Cramoga liitub Eesti koondise ääremängija

Kregor Hermet
Kregor Hermet — FOTO: BC Kalev/Cramo

Tänavust hooaega Poola meistriliiga meeskonnas Polski Cukier Start Lublin alustanud, kuid vigastuse tõttu lahkunud 25-aastane ja 205 cm pikkune ääremängija Kregor Hermet sõlmis BC Kalev/Cramo meeskonnaga 1,5 aastase lepingu. 

Aastatel 2020-2022 BC Kalev/Cramo ridades mänginud Hermeti jaoks oli Poolas alustatud hooaja näol tegemist tema karjääri teise välismaa klubiga. Poola meistriliigas mängis ta kaheksas mängus ning kogus keskmiselt 19 minutiga 5,5 punkti ja 3,4 lauapalli, kirjutab BC Kalev/Cramo kodulehekülg

BC Kalev/Cramo peatreener Heiko Rannula oli Hermeti uudist kuuldes kohe huvitatud võimalusest ta meeskonda tuua: “Eelmise hooaja lõpp näitas, milleks on Kregor mängijana võimeline, kui ta on enesekindel ja heas füüsilises vormis. Tal on olemas oskused mängida nii korvi all kui ka perimeetril, ta on väga hea mängulugemisega ja usun, et tuttavas keskkonnas kohaneb meie mänguga kiiresti,” sõnab Rannula toonitades, et esmalt on vaja Hermetil läbida korralik taastusravi ning alles siis saab ta ühineda korvpallitreeningutega. 

Hermeti sõnul on vigastusest paranemine seni pigem hästi läinud ning loodab varsti meeskonnaga juba palliplatsil trenne alustada.

BC Kalev/Cramoga liitumise võtab Hermet kokku: “Tunnen, et see on õige otsus, kuna keskkond ja enamus mängijaid on mulle hästi teada ning ootan põnevusega, et saaks punti kenasti sisse sulanduda ning siis ühiste eesmärkide nimel tööle asuda, et kodupubliku ees edukalt esineda saaksime.” 

BC Kalev/Cramo hooaeg jätkub laupäeval Lätis Jekabpilsis, kus kell 15.00 kohtutakse PAF Eesti-Läti Ühisliigas BK Ogre meeskonnaga.