Reklaam sulgub sekundi pärast

BC Kalev/Cramo lisab mängijate rivistusse viimase pusletüki

Janis Berzins palliga
Janis Berzins palliga — FOTO: Scanpix

BC Kalev/Cramo korvpalliklubi annab enda koduleheküljel teada, et lisab mängijate rivistusse viimase pusletüki – kogenud lätlasest ääremängija Janis Berzinsi.

201cm pikkune ja 30-aastane Berzins liitub meeskonnaga Poola kõrgliigast Rawlplug Sokol Lancut’ist. Berzinsi CV’st leiab nii Läti tippklubid Riia VEF’i kui ka BK Ventspilsi.

201cm pikkune ja 30-aastane Berzins liitub meeskonnaga Poola kõrgliigast Rawlplug Sokol Lancut’ist. Berzinsi CV’st leiab nii Läti tippklubid Riia VEF’i kui ka BK Ventspilsi. 20/21 hooajast on mängija põhiliselt leiba teeninud Poola kõrgliigas Zielona Gora, Varssavi Legia ja tänavuse hooaja Sokol Lancut meeskondades. 21/22 hooajal mängis Berzins nii Hispaania kui Kreeka kõrgliiga klubides Baxi Manresa ja Ermis Agias.

Kalev/Cramo peatreener Heiko Rannula sõnad uue mängija kohta: “Janise näol saime endale suurte kogemustega kvaliteetse mängija. Ta on tõestanud ennast tugevates liigades Euroopas ja täidab koha, mis Hugo vigastuse järel tekkis. Tema tulekuga saime endale mitmekülgse ääremängija, kes on osav nii selg ees mängides kui perimeetril. Janis annab meile juurde suurust ja liikuvust kaitses ning tugevdab lauavõitlust. Aga eelkõige loodan temalt abi hooaja otsustavates mängudes, kus tema kogemused, liidriomadused ja nahaalsus meile lisakäigu annavad.”

Janis Berzinsi debüüt on suure tõenäosusega laupäeval, kui Kalev/Cramo võõrustab TalTech Optibet meeskonda. Meeskonna teine täiendus Ben Shungu jookseb Kalev/Cramo eest väljakukel juba kolmapäeval, 24.jaanuaril Kalevi Spordihallis, kus Kalev/Cramo võõrustab Avis Utilitas Raplat. Soeta pilet mängule Piletitaskust ja tule ela meeskonnale kaasa.