BC Kalev/Cramo alustab uut eurohooaega taaskord kvalifikatsioonist

BC Kalev/Cramo mängumehed
BC Kalev/Cramo mängumehed — FOTO: BC Kalev/Cramo Facebook

BC Kalev/Cramo korvpalliklubi andis enda koduleheküljel teada: Täna kuulutati välja Basketball Champions League’i tulevaks hooajaks registreerunud meeskonnad ning kes neist pääsesid otse põhiturniirile.

Valitsev Eesti meister ning tänavu aste madalamas eurosarjas nelja parema hulka jõudnud BC Kalev/Cramo alustab kolmandat hooaega järjest eurosarja kvalifikatsioonist. Põhiturniirile said otsepääsme 29 võistkonda ning lisaks saab kolm võistkonda põhiturniirile läbi kvalifikatsiooni.

Meeskondade hulka, kellega BC Kalev/Cramo kokku võib minna, kuuluvad sellised klubid nagu SIG Strasbourg (FRA), Varese (ITA) ja eelmise hooaja eurosarjast tuttavad Happy Casa Brindisi (ITA), Heroes Den Bosch (NED) ning Cholet Basket (FRA).

BC Kalev/Cramo manager Ramo Kask nentis, et klubi proovis küll nn Wild Cardiga saada kohta põhiturniirile, kuid see ei õnnestunud ning alustada tuleb jällegi kvalifikatsioonist. “Kui saab selgeks täpne kvalifikatsiooni formaat ning võistkonnad kellega ühte gruppi kuulume, siis kindlasti kaalume võimalusel turniiri korraldamist Tallinnas,” mainis Kask.