Reklaam sulgub sekundi pärast

BC Kalev/Cramo alustab teekonda FIBA Europe Cup põhiturniiri suunas

BC Kalev/Cramo jaoks algab kauaoodatud hooaeg täna, 27. septembril Leedus, Jonavas FIBA Europe Cup’i kvalifikatsiooniturniiriga, kus esimeses mängus minnakse vastamisi Horvaatia meeskonna KK Cedevita Junior’iga, kirjutab klubi kodulehekülg.

Foto: BC KALEV/CRAMO Facebook

Jonavas toimuval kvalifikatsiooniturniiril osaleb kokku kuus võistkonda – SCMU Craiova Rumeeniast, Sigal Prishtina Kosovost, CBET Jonava Leedust, Kapfenberg Bulls Austriast, KK Cedevita Junior Horvaatiast ja BC Kalev/Cramo. Põhiturniirile pääsevad kõikide kvalifikatsiooniturniiride võitjad ning kolm parimat teise koha saanud võistkonda (finaali ja poolfinaali punktide vahe põhjal).

BC Kalev/Cramo esimeseks vastaseks on Horvaatia koondise peatreeneri juhendatav KK Cedevita Junior, mis koosneb peamiselt Horvaatia andekatest noormängijatest ning mõnest kogenumast mängumehest. 

Meeskonna abitreener Brett Nõmm kirjeldab hooaja esimese ametliku mängu eel KK Cedevita Junior’it kui noort ja nahaalset meeskonda: “Võiduks on vaja saada kiirrünnakutest häid korve ning tugeva kaitse survega võtta neilt ära head viskekohad,” lisab Nõmm.

Veerandfinaali võitja kohtub juba kolmapäeval Kosovo meistri Sigal Prishtinaga.

Müügile on tulnud meeskonna 2022-23 hooajakaardid, millega säästad nii aega, kui ka raha. Hooajakaardi saad osta siit – https://www.bckalev.ee/hooajakaart
Kui tahad oma telefonis saada teavitusi mängupäevade kohta, siis sünkroniseeri oma kalender siin – https://www.stanza.co/@kalevcramo/subscription