Baltikumi vaatajatel avaneb võimalus saada osa BIG3 tänavakorvpalli mängudest

BIG3 tänavakorvpall

Eesti, Läti ja Leedu korvpallifännidele avaneb võimalus vaadata otseülekandeid BIG3 3 vs 3 tänavakorvpalli mängudest, millest võtavad osa ka mõned endised NBA All Stars mängijad, keda juhendavad korvpallilegendid -ja mängijad NBA Hall of Fame’ist. Alates 18. juunist kuni septembrini saab jälgida BIG3 viiendat hooaega eksklusiivselt järgmise põlvkonna teleteenuse Go3 vahendusel. 

Viienda hooaja BIG3 mängudes osalevad paljud endised All Stars mängijad ja NBA meistrid. Iganädalastel põnevatel ülekannetel näeb võistlemas legendaarseid mängijaid nagu näiteks Joe Johnson, Jason Richardson, Leandro Barbosa, Rashard Lewis, Mario Chalmers ja palju teisi. Mitmete tiimide treeneriteks on NBA Hall of Fame’i liikmed nagu Julius Erving, Gary Payton, Lisa Leslie. 

Fännidel on eksklusiivne võimalus jälgida lätlasest olümpiakulla võitjat Kārlis Lasmanisi mängimas tiimis Aliens. Koos Lasmanisega mängib samas tiimis ka Serbia profikorvpallur Dušan Bulut, kes on olnud FIBA 3×3 edetabelis esikohal. Teda peetakse kui aegade parimaks 3×3 korvpalluriks.  

TV3 grupi spordijuht Raimonds Zeps sõnab, et neil on äärmiselt hea meel alustada eksklusiivset koostööd BIG3 liigaga. „3 vs 3 korvpall on hetkel eriti populaarne, eriti noorte seas. 3 vs 3 korvpall tegi oma debüüdi Tokyo olümpial ja Läti koondis teenis sealt endale olümpiakulla, mistõttu on see on muutunud regiooni suureks huviks, eriti Lätis.

BIG3 on kõige prominentsem 3 vs 3 korvpalliliiga terves maailmas, kus kaasa teevad mängijad, keda me mäletame nende mänguaegadest NBA.s nagu Joe Johnson, Jason Richardson, Leonardo Barbosa. Nüüd meil on võimalus näidata kõigile, kuidas mängivad oma aja legendid tulevaste staaride vastu.

“Sel aastal teeb liigas ka oma debüüdi esimene Baltikumi mängija Kārlis Lasmanis. Ma loodan tulevikus näha veelgi rohkem meie regiooni mängijaid, kelle unistus on mängida koos maailma parimate 3 vs 3 mängijatega. Olen kindel, et Baltikumi korvpallifännid hindavad seda.“

“BIG3 on see kes me oleme, Fireball3 on see, mida me mängime,” on BIG3 lööklause fännidele. 

BIG3 kaasasutajaks on legendaarne muusik, produtsent ja näitleja Ice Cube. Koos meelelahutaja Jeff Kwatinetziga asutati mängijakeskne liiga, mis keskendub eelkõige meelelahutusele ja innovatsioonile. Maailma parimad tänavakorvpallurid võistlevad kõige raskema ja suurt füüsilist pingutust nõudva 3 vs 3 kaubamärgi all. Mängijad on endised NBA All Starsid ja tõusvad tähed saavad treenida legendaarsete NBA Hall Of Fame’i mängijate ja teiste liikmete käe all. Viiendal hooajal liituvad kolm parimat FIBA 3 vs 3 mängijat. BIG3 jätkab globaalset laienemist koos rahvusvaheliselt tuntud mängijatega.

Go3 koostöö BIG3 liigaga tagab, et Baltikumi Go3 vaatajad saavad jätkata kvaliteetsete spordiülekannete jälgimist nagu NBA, NCAA, Euroliiga, EuroCup, ACB liiga, korvpalli Meistrite liiga, Betsafe-LKL, FIBA koondisemängud, Šveitsi jäähoki National League’i, UFC, ATP tenniseturniirid, WRC, ERC, MotoGP, MXGP ja palju muud.