Avis Utilitas Rapla korvpallimeeskond sai paika selle hooaja viimase pusletüki

Foto: Avis Utilitas Rapla Facebook

Avis Utilitas Rapla meeskond andis teada, et meeskonnaga on liitunud 30-aastane ukrainlane Anton Davydiuk.

“Viimane pusletükk meie selle hooaja meeskonnast on 30-aastane Ukraina keskmängija Anton Davydiuk. Tere tulemast Anton! Ласкаво просимо до Rapla!”

Jaak Karp: „Antoni Davydiuki liitumisega on viimane seni täitmata positsioon kaetud ja saame kinnitada, et meeskond on momendil koos ja treenerite brigaadil võimalus Antoni Eestisse jõudes täiskoosseisu kasutada. Nüüd on ka keskmängija positsioonil kaks meest, mis tähendab kvaliteetsemaid treeninguid, kus kedagi ei pea jõuga treeningul liigutama positsioonile, kus ta võistlustel ei mängi. Me arvestasime, et selle koha peal peame leppima noorema ja vähemkogenud mängijaga, kuid õnnestus leida hoopis mängija, kes aastaid Ukraina Superliigas osalenud ja tema kogemus kulub meile kindlasti ära. Kuigi meeskond vajab kokku kasvamiseks aega, siis hinges ei jõua mänge juba ära oodata.“

Anton Davydiuk: “Mul on väga hea meel olla osa Rapla korvpallimeeskonnast. Ootan väljakule naasmist juba väga, et anda oma parim ja saavutada meeskonnaga väga häid tulemusi. Eesti on minu jaoks riik, kuhu ma veel sattunud ei ole, seega olen tänulik, et saan sellest osa tänu korvpallile. Eestisse tulles on mul suur rõõm oma kodumaa, Ukraina üle – kuigi sõda on väldanud juba kauem kui 200 päeva, on sõjavägi neil päevil saavutanud suurepäraseid edusamme. Olen tänulik Eestile ja Eesti rahvale teie tingimusteta toetuse eest Ukrainale sõja esimestest päevadest alates. Teie toetus inspireerib mind väljakul veelgi rohkem tegutsema!”