Audentese Spordigümnaasiumi poiste võistkond osaleb kõrgetasemelisel Cholet Mondial turniiril

Audentese Spordigümnaasiumi logo
Audentese Spordigümnaasiumi logo — FOTO: Basket.ee

Audentese Spordigümnaasiumi noormeeste võistkond osaleb sellel nädalavahetusel Cholet Mondial Tournamentil, mis on mõeldud Euroopa tugevaimatele U19 võistkondadele, kirjutab basket.ee.

Alagrupis võideti korraldajaklubi Cholet 67:54, Simm-Marten Saadi viskas 23 punkti, Jarko Kõrvel lisas 13 punkti. Treener Martin Rausbergi kommentaar: “Olime hästi mänguks häälestunud ja kontrollisime väljakul toimuvat esimesest veerandajast alates. Kindel võit ja heameel poiste üle.”

 

Teises alagrupi kohtumises tuli vastu võtta kaotus ZBK Madridilt 56:76. Meie poiste edukaim jällegi Simm-Marten Saadi 17 punktiga. Treener Martin Rausbergi kommentaar: “Vastased oli väga agressiivsed ja ega me ei kohanenudki nende mängustiiliga. Kahjuks kindel kaotus.”

 

Veerandfinaalis oli Audentese vastaseks Le Mansi klubi, pärast tasavägist avapoolaega panid prantslased oma paremuse maksma kolmandal veerandajal võites selle 31:8 ja kogu mängu 98:78. Gregor Allik viskas meie parimana 24 punkti. Treener Martin Rausbergi kommentaar sellele mängule: “Senikaua kui suutsime oma mänguplaanist kinni hoida oli võrdsete lahing, kuid teisel poolajal patustasime liiga palju lihtvigadega, mida siis prantslased koheselt ära kasutasid. Sinna see mäng läks.”

 

Täna jätkab Audentese Spordigümnaasium mängudega kohtadele 5-8, esimeseks vastaseks on Roanne Basket.