ASI KINDEL: Janari Jõesaar saab Hispaanias uue võimaluse

Janari Jõesaart on juba mõnda aega seostatud Hispaania kõrgliiga klubi Manresaga. Nüüd sai kinnitust, et Janari on järgmiseks kaheks aastaks käed löönud nimetatud klubiga.

Samas klubis mängis lühikest aega (2018/19) Siim Sander Vene, kes toodi 6ks nädalaks asendama vigastatud Justin Doellmani. Suure ajalooga klubi on korra ka tulnud ACB liiga võitjaks, seda suudeti 1995/96 hooajal. Meeldejäävas finaalis alistati lisaajal FC Barcelona 94-92. Eelmisel hooajal saadi kõrgliigas 8. koht. Enne kui käimasolev hooaeg pausile jäi, hoidis Manresa 9-14 saldoga 13. kohta.

Jõesaare eelmise hooaja näitajad olid Paf liigas 11.2 punkti ja 4.7 lauapalli mängu kohta. VTB liigas olid samad näitajad 8.9 punkti ja 5.8 lauda. Ning ACB liigas kuue mänguga Iberostar Tenerife meeskonna eest 3.0 punkti ja 2.3 lauapalli. Enne kui käimasolev hooaeg peatati oli Jõesaare statistika VTB liigas 11.5 ja 6.4, ning Paf liigas 10.5 punkti ja 5.3 lauapalli.

Jõesaar on ühtlasi teiseks Eestlaseks kes järgmisel hooajal Hispaania kõrgliigas mängib. Kuna uuesti on Itaaliast tagasi ka Siim Sander Vene, kes lõi käed Fuenlabradaga.

Kommentaarid puuduvad