Ajalooline mäng täna Pärnus!

Martin Müürsepp ja Gert Kullamäe
Martin Müürsepp ja Gert Kullamäe — FOTO: Kuvatõmmis videost

Pärnu Sadama meeskond tuli 2022. aastal esmakordselt Eesti meistriks ning sellest inspireerituna toimub täna õhtul Keila KK vastu 22-sendi mäng, kus pealtvaatajatele on sissepääs 𝗧𝗔𝗦𝗨𝗧𝗔 ning kõik mängu toetanud Pärnumaa ettevõtjad maksavad 22-senti iga pealtvaataja eest!

Kogu tulu läheb Pärnu noorte korvpalli toetuseks! 

 

18.01.2023 kell 19:00 toimub Pärnu Spordihallis korvpallilahing BC Pärnu Sadam – KK Keila vahel. Pärnumaa ettevõtjatel on võimalus toetada ja arendada Pärnumaa korvpalli, makstes iga külastaja eest 22 senti. See tähendab, et kõik korvpallihuvilised saavad mängule TASUTA!

Toome saali rahvast täis ja näitame kõik üheskoos, et Pärnu on korvpallilinn! Pärnu Spordihall mahutab 2000 pealtvaatajat.

Kõik külastajad registreeritakse www.piletitasku.ee veebilehel. Ametlikku külastajate arvu kinnitab Pärnu Sadama koostööpartner G4S.

Kõik ajaloolised projektis osalenud ettevõtted ja eraisikud kajastatakse mängupäeval Pärnu Postimehes ja BC Pärnu Sadama sotsiaalmeediakanalites.

 

Kodumeeskond Pärnu Sadam asub seitsme võidu ja üheksa kaotusega hetkel Eesti-Läti korvpalliliigas 9. kohal. Keila KK on kogunud kuus võitu ja kaksteist kaotust ning paiknevad turniiritabelis 12. kohal.

Tabeliseis: