Reklaam sulgub sekundi pärast

Adam Hanga leidis omale uue koduklubi

Adam Hanga
Adam Hanga — FOTO: Scanpix

Möödunud kahel hooajal Real Madridi särki kandnud 34-aastane Adam Hanga sõlmis kaheaastase lepingu Serbia korvpalliklubi Belgradi Crvena Zvezdaga.

Serbia klubi teatas, et 34-aastane mängija sõlmis 2-aastase lepingu kuni hooaja 2024-25 lõpuni.

Hanga veetis viimased aastad Madridi Realis, kuid Hispaanias on ta mänginud juba alates 2011. aastast - esindades Manresat, Baskoniat, Barcelonat ja juba mainitud Madridi Reali.

Eelmisel hooajal viskas 201 cm pikkune Ungari korvpallur 27 Euroliiga kohtumise jooksul Reali eest keskmiselt 4,2 punkti, võttis 1,8 lauapalli ja andis 1,7 korvisöötu.

 

Eile andis Crvena Zvezda klubi teada, et tuleval hooajal mängib meeskonnas ka 36-aastane Milos Teodosic. 

Teodosic ja Crvena Zvezda on jõudnud kokkuleppele aastase lepingu osas ning kogenud tagamängija jätab Virtus Bolognaga hüvasti pärast neli aastat Itaalia meeskonnas veedetud aega, kirjutab Eurohoops.net.

Teodosic naaseb kodumaale korvpalli mängima esimest korda pärast 2007. aastat, mil ta mängis FMP-i meeskonna eest.

36-aastane mängujuht valiti 2010. aastal Euroliiga MVP-ks. 2016. aastal tuli ta CSKA-ga Euroliiga meistriks. 

2017.-2019. hooajal mängis Teodosic NBA klubis Los Angeles Clippers, kus viskas keskmiselt 8,0 punkti, andis 4,0 korvisöötu ja võttes 2,4 lauapalli mängu kohta.

2019. hooajast kuni tänaseni mängis serblane Bologna Virtuse eest. 

“Tahan tänada kogu Virtuse meeskonda. Tänan teid võimaluse ja au eest, mille olete mulle andnud kandes Virtuse särki. Suured tänud nende nelja erilise aasta eest ja suur aitäh president Massimo Zanettile!”

“Aitäh, et andsite mulle võimaluse töötada koos kahe suurepärase treeneri Aleksandar Djordjevici ja Sergio Scariologa. See tähendas mulle palju, sest mul oli võimalus õppida midagi uut.”

“Mäletan neid nelja aastat naeratusega, aitäh ka kogu klubi personalile ja loomulikult aitäh Virtuse fännidele. Olete alati kohal olnud ja toetanud meid.”

“Lõpetuseks tänan kõiki oma meeskonnakaaslasi! Olen kindel, et kohtume tulevikus uuesti,” mainis Teodosic.