21-aastane Conrad Sengbusch jätkab mängimist Keila meeskonnas

Foto: Keila KK esindusmeeskonna Facebook 

Keila KK esindusmeeskond andis sotsiaalmeedia vahendusel teada, et meeskonnas jätkab tuleval hooajal mängimist 21-aastane Conrad Sengbusch.

Nagu nädalavahetusel Rakveres toimunud kontrollturniirilt võisite märgata, siis uuel hooajal astub esindusmeeskonnaga meistriliigasse ka Keila noortesüsteemis üles kasvanud 21-aastane Conrad Sengbusch! 

193cm pikkune Sengbusch mängis eelmisel hooajal Keila KK eest Saku I-liigas keskmiselt 25,2 minutit ning viskas selle ajaga 15,8 punkti ning jagas 3,1 resultatiivset söötu. 

„Mulle on eluaeg meeldinud kodus Keilas mängida. Siin on keskkond ja ka rahvale läheb korvpall korda. Meistriliiga on selle satsiga koguaeg meil eesmark ja unistus olnud. Vägev saab olema omade kuttidega ja Peebuga seda asja siin harutama hakata,“ sõnab Sengbusch ning lisab, et sel hooajal loodab ta saalis näha veel rohkem fänne, kes elaksid veel valjemat kaasa, et tekitada koju korralik karukoobas. 

Peatreener Peep Pahvil on ülimalt hea meel, et Sengbusch võistkonnaga jätkab. „Conrad on veel üks nendest Keila poistest, kes kogu teekonna läbi noorte klassi, EYBLi turniiride ning II ja I-liiga lõpuks oma linna meistriliiga meeskonda jõudnud. Tegemist on mängijaga, kelle teravused ja visked võivad tuua mängu pöörde. Usina tööga on veel ka ohtralt arenguruumi.“