Video: Rasmus Mägi jätkab täna võistlemist Teemantliigas

Eesti kergejõustikustaar Rasmus Mägi jätkab täna võistlemist 400 meetri tõkkejooksus Teemantliiga Stockholmi etapil. Seekordne võistlus on järjekorras viies.

Senimaani on Mägi võistelnud kokku kolmel etapil, lõpetades ühe korra viiendana ja kahel korral teisena.

Üldarvestuses on Mägi hetkel 18 punktiga teisel kohal. Esikohal on brasiillane Alison Dos Santos 24 punktiga. Dos Santos on osa võtnud kolmest Teemantliiga etapist ja võtnud esikoha igal võistlusel. 

Rasmus Mägi isiklik ja ühtlasi selle hooaja rekordaeg 47,82 on toonud mehe auväärsele teisele kohale. Seni on temast kiirem olnud vaid Dos Santos ajaga 47,23.

Stockholmis on ka stardis Eesti teatetiim, kes osaleb 4×100 meetri jooksus. Euroopa meistrivõistlustele pürgiv Eesti teatenelik sai esmakordselt võimaluse startida Teemantliiga etapil. Teatetiimi kooseisu kuuluvad Karl Erik Nazarov, Henri Sai, Lukas Lessel, Reimo Sepp ja varumehena on kaasas Ken-Mark Minkovski.

Stockholmi koguneb kergejõustiku maailma paremik – kodupubliku ees võistlev teivashüppe maailmarekordiomanik Armand Duplantis, kettaheitjad Kristjan Čeh ja Daniel Ståhl, sprinterid Marcell Jacobs, Dina-Asher Smith ja Mujinga Kambundji, kõrgushüppajad Yaroslava Mahuchikh ja Yuliya Levchenko ja paljud teised.

Stockholmis toimuvatele võistlustele saab kaasa elada kell 21.00 algavas ülekandes TV3 Sport Open kanalil ja järgmise põlvkonna teleteenuses Go3.

Vaata Mägi rekordjooksu: