Kergejõustik

toob sinuni Chanz

Õnnetu lõpp sisekergejõustiku EMil
Enrique Llopise jaoks lõppesid kergejõustiku Euroopa meistrivõistlused kanderaamil — FOTO: Scanpix

Sisekergejõustiku EM Istanbulis sai täna lõpu, kuid kahjuks võistluste viimasel alal leidis aset üks õnnetu kukkumine. 22-aastane hispaanlane Enrique Llopis kukkus 60 m tõkkejooksu finaalis nii õnnetult, et pidi staadionilt lahkuma kanderaamil.

Videost on näha, kuidas Llopis takerdub tõkkesse ning kukkudes tugevasti pea ära lööb.

Euroopa meistrivõistluste viimase ala, 60 meetri tõkkejooksu võitis šveitslane Jason Joseph, kes edestas teiseks tulnud Poola sportlast Jakub Szymanskit 0,15 ning kolmanda koha saavutanud prantslast Just Kwaou-Mathey`d 0,18 sajandikuga.