Reklaam sulgub sekundi pärast

Kergejõustik

toob sinuni Chanz

U20 kergejõustiku MM-il esindab Eestit 10 sportlast

bruus

1.-6. augustini toimuvad Calis, Kolumbias U20 vanuseklassi maailmameistrivõistlused, kus Eesti koondist esindab 10 sportlast.

Äsja täiskasvanute MM-il seitsmenda koha saavutanud kõrgushüppaja Karmen Bruusi võib U20 MMil pidada kindlasti üheks favoriidiks. Oregonis viis Karmen oma isikliku rekordi 1.96-ni ning selle tulemusega jagab ta U20 maailma hooaja edetabelis esimest kohta.

Teise Eesti kõrgushüppajana teeb kaasa möödunud aastal U20 EMil pronksi võitnud Elisabeth Pihela, kelle isiklik rekord on 1.88. Selle tulemusega jagab ta U20 maailma hooaja edetabelis kõrget neljandat kohta. 

Naiste 100 m tõkkejooksus on stardis eelmisel aastal U20 MM-il hõbemedali võitnud Anna Maria Millend. Tema isiklik rekord 13,44, mis on ühtlasi U20 Eesti rekord, pärinebki eelmisel aastal Nairobis, Keenias toimunud tiitlivõistlustelt.

Naiste seitsmevõistluses on stardis Liisa-Maria Lusti, kes maikuus püstitas uue U20 Eesti rekordi 5836 punktiga.

Anna Panenko teeb kaasa kaugus- ja kolmikhüppes ning Juliana Demeštšenko on stardis 400 m tõkkejooksus.

Noormeestest esindab koondist eelmisel suvel U20 EM-il pronksi võitnud kolmikhüppaja Viktor Morozov, kes on sel suvel oma isiklikuks rekordiks hüpanud 15.87.

Kümnevõistluses teeb kaasa Andreas Hantson, 800 m jooksus tuleb starti Uku Renek Kronbergs ning kuulitõukes teeb kaasa Andri Matrov. 

Kergejõustik

toob sinuni Chanz