toob sinuni Chanz

Miia Ott võitis Euroopa Noorte Olümpiafestivalil 100 m jooksus kuldmedali!

Miia Ott
Miia Ott — FOTO: Olen Olümpiafänn Facebook

Sloveenias Mariboris toimuval Euroopa Noorte Olümpiafestivalil võitis Miia Ott 100 meetri jooksu finaalis ajaga 11,80 kuldmedali.

16-aastase eestlanna järel teenis teise koha Itaalia sportlane Alice Pagliarini (11,88) ning pronksi võitis ungarlanna Zita Szentgyorgyi (11.89).

ENNE FINAALI:

16-aastane Miia Ott läbis 100 m eeljooksu ajaga 11.67, mis on uus võistluste rekord ja pääses otse finaali. Eeljooksudes näitas paremuselt teist aega Vita Penezic (Horvaatia), kes läbis distantsi ajaga 11.77.

“Ei saaks öelda, et jooks ideaalne oli. Võib-olla hakkasin liiga palju rapsima ja ei keskendunud jooksule. Keskendusin pigem sellele, et keegi minust ette ei jõuaks. Seda viga üritame parandada, et ma järgmisel korral jookseksin ikkagi enda jooksu. Kui tuleb hea koht, siis tuleb,” rääkis Ott, kellel jäi isiklikust rekordist puudu üheksa sajandikku.