Reklaam sulgub sekundi pärast

Kergejõustik

toob sinuni Chanz

Lillemets pidi sarnaselt Õiglasele kümnevõistluse pooleli jätma, Erm jätkab suurepäraselt

Risto Lillemets
Risto Lillemets — FOTO: Scanpix

Kergejõustiku Euroopa meistrivõistlustel Roomas lõpetas kümnevõistluse avapäeva eile õhtul eestlastest parimana Johannes Erm, kes tegi suurepärase päeva ning oli enne tänast teisel kohal, edestades oma rekordigraafikut 111 punktiga.

Avapäeva järel rekordigraafikule 29 silmaga kaotanud Risto Lillemetsa jaoks sai täna võistlemine läbi, kui Lillemets sai 110 meetri tõkkejooksus kolmest tõkkest üle, kuid siis jooksis neljandasse sisse ning jäi jalga lonkama. Hiljem on tulnud infot, et siiski plaanib Risto minna ketast heitma. 

Eile pidi võistluse pooleni jätma kaugushüppes põlve vigastanud Janek Õiglane, kes proovis peale seda küll võistlemist jätkata, kuid otsustas pärast kõrgushüpet siiski edasi võistlemisest loobuda.

Korralik teise päeva alguse tegi aga meie kolmas kümnevõistleja Johannes Erm, kes jooksis 110 meetri tõkkejooksus välja aja 14,30 (nüüd edestab Erm oma rekordigraafikut 185 punktiga). Sama aja jooksis välja ka avapäeva liidrina lõpetanud norrakas Sander Skotheim, kes edestab seega Ermi jätkuvalt 25 silmaga enne järgmist ala. 

Paremusjärjestus peale kuuendat ala (TOP 10)

Kergejõustik

toob sinuni Chanz