Ksenija Balta sai raskelt vigastada ning tema hooaeg jääb vahele

Ksenija Balta
Ksenija Balta — FOTO: Scanpix

Kergejõustiklane Ksenija Balta andis sotsiaalmeedias eile õhtul teada, et sai treeningul vigastada ning tema hooaeg jääb tänavu vahele.

Balta kirjutas oma instagrami järgnevalt: “Kui vorm on imeline ja liigud õiges suunas, aga siis juhtub midagi sellist. Väga raske on seda praegu kirjutada. Just eile ma kirjutasin kus ootasin oma tulevast hooaega  suurte ootuste ja lootustega. Olin enesekindlust ja positiivset energiat täis. Vahepeal on elul aga teised plaanid. Kahjuks on sedapuhku minu hooaeg kindlasti läbi.”

“Minu naasmine tippsporti lükkus edasi teadmata tulevikku. Kindlasti paljud teist tahavad teada, mis minuga juhtus?”

“See, mis juhtus, oli üks väga-väga õnnetu kukkumine treeningul ja kahjuks muutis see mu elu sekunditega… Sain kohe aru, et see oli väga halb kukkumine, ausalt öeldes olin šokis. Sellest kõigest on hetkel raske aru saada. Ja ausalt öeldes on mul endal ka nii palju küsimusi.” 

“Hetkel ootan ma koju naasmist, operatsiooni ja siis pikka taastumist. Suur tänu kõigile, kes kiirelt reageerisid ning mind ja minu tütart on toetanud. Hetkel ei oska ma täpset diagnoosi öelda. Ootan operatsiooni ära ja kuulan täpselt, mida arstidel öelda mulle on.”