Kergejõustik

toob sinuni Chanz

Gedly Tugi ja Karl Erik Nazarov said hakkama Euroopa mängudel uute isiklike rekorditega

Gedly Tugi
Gedly Tugi — FOTO: Scanpix

Poolas on käimas 3. Euroopa mängud meistrivõistlused, kus kergejõustiku võistlused on täies hoos. Lisaks 4x100 meetrit teatenaiskonnale said rekorditega hakkama ka odaviskaja Gedly Tugi ning 200 meetris tegi samuti isikliku rekordi Karl Erik Nazarov.

Naiste odaviskes saavutas teise koha Tugi 60.19 meetrise viskega ning see oli tema uueks isiklikuks rekordiks. Esikoha võitis lätlanna, kes viskas 62.38.

Naiste odaviske Eesti rekord kuulub jätkuvalt aastast 2016. Liina Laasmale, kes viskas toona 63.65.

200. meetris püstitas uue isikliku rekordi Karl Erik Nazarov, joostes aja 20.94. See oli jooksu neljas aeg ning jäi alla Slovakkia, Leedu ja Läti jooksjale. Võidu aeg oli Slovakkia sprinteril 20.53.

Eesti 200. meetri rekord kuulub jätkuvalt Marek Niidule, kes jooksis välja aja 20.43. Nazarovi tulemus on kõigi aegade teine tulemus mille eestlane on välja jooksnud.