Tipphetked: Lisaks Prantsusmaale pääses D-grupist edasi Austraalia

austraalia jalgpall leckie

Jalgpalli MM-il pääses juba varem edasipääsu taganud Prantsusmaa kõrval kaheksandikfinaali Austraalia.

Paralleelselt kulgenud mängudes läks Tuneesia juhtima 53. minutil Khazri Wahbi tabamusest, mis sel hetkel tähendas, et edasi saanuks tuneeslased ja et ega Austraaliat ega ka Taanit viik edasi ei viinuks. Aga Austraalia lõi värava mõned minutid hiljem, kui täpne oli 60. minutil Mathew Leckie.

Lõpuks varumeestega alustanud Prantsusmaa kaotaski 0:1 ja austraallased hoidsid küünte ja hammastega võiduseisu lõpuni.

Vaata kohtumiste tipphetki SIIT ja SIIT

D-grupi lõplik tabeliseis: 1. Prantsusmaa 6 (väravate vahe 6:3), 2. Austraalia 6 (3:4), 3. Tuneesia 4, 4. Taani 1.

Kolmapäeva õhtul kell algavad mängud Poola - Argetntina ja Saudi-Araabia - Mehhiko ning saavad selgeks C-grupist edasipääsejad.