Cristiano Ronaldo ja Bernardo Silva
Cristiano Ronaldo ja Bernardo Silva — FOTO: Pawel Bejnarowicz/Newspix via ZUMA Press

Eile õhtul jätkusid UEFA Rahvuste liiga kolmanda vooru kohtusid. Poola võõrustas rahvusstaadionil Portugali, Hispaanial käis külas Taani.

Portugal on alustanud UEFA Rahvuste liigat täiseduga ning sama jätkati ka võõrsil Poola vastu. Kiirelt saadi mäng enda kätte ning kena kombinatsiooni järel viis 26. minutil Bernardo Silva Portugali 1:0 juhtima. Kümme minutit hiljem sai hakkama kena soologa Rafael Leao, kes lõpetuseks lõi palli posti, kus teise pall peale oli valmis tulema Cristiano Ronaldo. Ronaldo jaoks oli tegemist karjääri 906. väravaga ning Portugali koondise 133.

Teisel poolajal suutis Poola tagasi mängu tulla, kui sel suvel Milano Interiga liitunud Piotr Zielinski ühe tagasi lõi, kuid Portugal pani taas tempo kõrgemaks ning õnnetul kombel suutsid poolakad palli oma võrku lüüa ning selle tulemusega ka mäng lõppes.

Poola - Portugal 1:3 (78. Zielinski - 26. Silva, 37. Ronaldo, 88. ov Bednarek)

Ronaldo tabamus:

Hispaania võõrustas Murcias eile õhtul Taanit, keda suudeti võita vaid 1:0, kuid värava võimalusi oli omajagu, aga 79. minuti tabamusest suutis Martin Zubimendi hispaanlased võidule viia. Zubimendi jaoks oli tegemist tema esimese väravaga Hispaania koondise särgis.

Hispaania - Taani 1:0 (79. Martin Zubimendi)