Jalgpalli Rahvuste Liiga otsustavate kohtumiste ja MM-valikmängude eelvaade

jalgpall

3sport

Kolmapäeval kell 19.40 kohtuvad Rahvuste Liiga esimeses poolfinaalis Itaalia ning Hispaania (3Sport Open) ja teine poolfinaal, kus kohtuvad Belgia ja Prantsusmaa, algab neljapäeval kell 21.45 (3Sport Open). Mõlemad finalistid on automaatselt taganud koha MM-valikturniiri play off’is. 

Reedel kell 21.45 kõlab avavile MM-valikmänguks Türgi ja Norra vahel (3Sport2). Tegu on G-alagrupi esimese otsa meeskondade mänguga, sest hetkel on Norral 13 ja Türgil 11 punkti, aga 13 silma on koos ka Hollandil.

Laupäevased mängud: kell 19.00 võõrustab Soome D-alagrupis Ukrainat. (3Sport2) Tegu on väga tähtsa kohtumisega, sest põhjanaabritel ja ukrainlastel on hetkel võrdselt 5 punkti, millega jagatakse alagrupis 2.-3. kohta, soomlastel on sealjuures mäng varuks. Kindel liider on 12 punktiga Prantsusmaa.

Laupäeval kell 22.00 kõlab avavile C-alagrupi mängus Šveits – Põhja-Iirimaa (3Sport). Alpimaa esindajad astuvad võidu korral pika sammu vähemalt play off koha suunas, sest hetkel on nad alagrupis teisel kohal, olles kogunud 8 punkti, liider Itaalial on 14 punkti ja alagrupivõit peaaegu kindel. Põhja-Iirimaa võidu korral läheks seis grupis väga intrigeerivaks, sest sel juhul tõuseksid ka nemad 8 punkti peale. Samal ajal kohtuvad I-alagrupis Andorra (3 punkti) ja liider Inglismaa (16 punkti, 3Sport2).

Pühapäeval kell 16.00 toimub Rahvuste liiga kolmanda koha mäng(3Sport) ja samal päeva õhtul kell 21.45 leiab aset Rahvuste Liiga suur finaal.

Kommentaarid puuduvad