Barcelona mängijad tähistamas
Barcelona mängijad tähistamas — FOTO: Getty Images

Eile õhtul peeti viimased kohtumised UEFA Meistrite Liiga veerandfinaalides. Poolfinaali jõudsid Barcelona, Arsenal, Wolfsburg ja Chelsea.

Esimesena pääses poolfinaali Londoni Arsenal, kui koduväljakul alistati Müncheni Bayern 2:0 ja kokkuvõttes mindi edasi seisuga 2:1.  Mängus aga saadi hakkama väga erilise tabamusega. Värava autoriks Frida Maanum:

Teisena sai edasi Barcelona, kes edestas kahe mängu kokkuvõttes Roma`t 6:1. Järgmisena läksid vastamisi Wolfsburg ja PSG, kus kahe mängu kokkuvõttes läks edasi Saksamaa klubi 2:1. Viimases veerandfinaalis kohtusid tiitlikaitsja Olympique Lyon ja Londoni Chelsea, kus Inglismaa klubi võitis penaltiseerias ja valitsev meister langes sarjast välja. Mis tegi asjaloo veel erilisemaks oli see, et Chelsea teenis penalti tänu VAR`ile 120+5. minutil, mille realiseeris Maren Mjelde 120+8. minutil ja tänu sellele penaltile mindi ka penaltiseeriasse uuesti penalteid lööma, kus Mjelde lõi ka esimese penalti ja samuti Ta ka selle realiseeris. Chelsea võitis penaltiseeria 4:3!