Uus reaalsus? PSG sai laenul olnud Meistrite liiga sangari osta tohutu soodusega

COVID-19 muudab maailma ja muu hulgas paneb see suure põntsu jalgpalli üleminekusummadele. Esimene hea näide sellest on olemas, kui PSG maksis laenul olnud Mauro Icardi eest Milano Interile ettenähtust 20 miljonit eurot vähem.

Icardi sattus Pariisi aastase laenulepinguga, millel küljes klausel, mis lubas PSG-l ta 70 miljoni euro eest päriseks endale osta. Täna klubi teatas ametlikult tehingust, aga ostusummaks on erinevate meedia väljaannete sõnul hoopis 50 miljonit. Algsele summale võib lisanduda 3-7 miljonit boonustena.

27-aastane argentiinlane on pärast imelikku lõppu Itaalias oma karjääri Prantsusmaal uuesti käima tõmmanud. Temalt on hooaja peale 31 mänguga tulnud 20 väravat ja neli väravasöötu. Euroväljakutel on Icardi kuue mänguga löönud viis väravat, mis teeb temast Kylian Mbappe kõrval meeskonna parima väravaküti.

Icardi lisandumine puksib meeskonnast välja klubi väravate rekordit omava Edinson Cavani, kes on vabaagendina lahkumas. Uruguaylane siirdub tõenäoliselt vastassuunas Interisse.

Kommentaarid puuduvad