Üllatus Itaalias! Lazio alistas kodus Bayerni, PSG veenev teine poolaeg oli liiga hea Sociedadi jaoks

Rooma Lazio mängumehed tähistamas
Rooma Lazio mängumehed tähistamas — FOTO: Scanpix

Eile õhtul jätkusid Meistrite liiga 1/16 kohtumised. Rooma Laziole sõitis Itaaliasse külla Müncheni Bayern ning Prantsusmaa pealinnas võõrustas kohalik PSG Baskimaalt tulnud Real Sociedadi.

Müncheni Bayern tunnistas Itaalias Lazio paremust, kui prantslane Dayot Upemecano võttis 67. minutil Lazio mängumehe karistusalas maha ning teenis selle eest punase kaardi. Ciro Immobile penaltipunktil ei vääratanud ning tõigi Rooma Laziole magusa 1:0 võidu Stadio Olimpicol.

Rooma Lazio - Müncheni Bayern 1:0 (69. Ciro Immobile)

Pariisis toimunud kohtumises võõrustas PSG oma kaheksandikfinaalis Real Sociedadi. Sociedad kes alustas kohtumist selgelt paremini kui PSG, kuid esimene poolaeg skoori ei tehtud. Teisel poolajal viis PSG õnnega pooleks juhtima Kyilian Mbappe, kellele see oli hooaja neljas Meistrite liiga värav. Samuti tegi skoori noor Bradley Barcola ning kohtumine Parc des Princesil lõppes seisuga 2:0.

PSG - Real Sociedad 2:0 (58. Kyilian Mbappe, 70. Bradley Barcola)

Korduskohtumised toimuvad mõlemas paaris 5. märtsil.