Ronaldo vs Messi: Portugali äss edestab argentiinlast uues edetabelis

Tuline vaidlus selle ümber kumb on kõvem vutimees, kas Cristiano Ronaldo või Lionel Messi jätkub arvatavasti aegade lõpuni. Ronaldo toetajad on värskelt saanud uue infokillukese, millega oma lemmikut paremaks pidada.

Forbes avaldas oma iga-aastase enim teenivate sportlaste nimekirja ning jalgpallurite hulgas hoiab 105 miljoni dollarilise aastateenistusega just Ronaldo esikohta, edestades napilt oma kuulsat rivaali.

Meistrite liiga kõigi aegade edukaim väravakütt, kes on enim jälgitav sportlane sotsiaalmeedias, teenis tervelt 45 miljonit erinevate sponsorlepingutega. Messi sai sponsoritelt “vaid” 32 miljonit.

Prisked miljonid ei aidanud aga jalgpalli megastaare kõige rohkem teenivateks sportlasteks. See au kuulub edetabeli 30-aastase ajaloo jooksul esmakordselt tennisistile. Roger Federer ajas sponsortehingutega hinnanguliselt kokku lausa 100 miljonit dollarit ja see andis tema koguteenistuseks 106,3 miljonit.

Kogu nimekirja suurima teenistusega sportlastest, kus on alates 2016. aastast esimest korda rohkem kui üks naine, saab näha Forbesi kodulehel.

Kommentaarid puuduvad