Meistrite liigas selgusid esimesed poolfinalistid!

Real Madridi jalgpallurid tähistamas Rodrygo tabamust
Real Madridi jalgpallurid tähistamas Rodrygo tabamust — FOTO: Scanpix

Jalgpalli Meistrite liigas selgusid täna kaks selle hooaja esimest poolfinalisti, kui veerandfinaalide korduskohtumise pidasid Napoli ja AC Milan ning Londoni Chelsea ja tiitlikaitsja Real Madrid.

Avakohtumises 1:0 võidu saanud AC Milan mängis täna võõrsil Napoliga 1:1 viiki (43. Oliver Giroud - 90+3. Victor Osimhen) ning pääses kahe mängu kokkuvõttes 2:1 seisuga poolfinaali.

Koduväljakul 2:0 võidu võtnud Real Madrid sai täna võõrsil Chelsea üle Rodrygo 58. ja 80. minuti väravatest teise 2:0 võidu ning pääses kahe mängu kokkuvõttes 4:0 seisuga poolfinaali.

Homme selguvad ülejäänud kaks meeskonda, kes pääsevad nelja parema hulka, kui oma korduskohtumise peavad veerandfinaalis Müncheni Bayern ja Manchester City (avamängu võitis Inglismaa klubi 3:0) ning Milano Inter ja Benfica (esimese mängu võitis Itaalia klubi 2:0)