Meistrite liigas said poolfinalistid selgeks! Real Madrid alistas penaltiseerias Man City, Bayern kukutas Arsenali

Real Madridi mängumehed tähistamas edasipääsu
Real Madridi mängumehed tähistamas edasipääsu — FOTO: Scanpix

Eile hilisõhtul selgusid jalgpalli Meistrite liigas viimased poolfinaali pääsejad, kui veerandfinaali korduskohtumistes teenisid edasipääsu Real Madrid ning Müncheni Bayern.

Real Madridi ja Man City korduskohtumise eel oli seis lahtine, kuna avamäng lõppes Hispaanias 3:3 viigiga. Eilses kohtumises teenis pärast normaal- ja lisaaega (1:1) penaltiseerias võidu ja edasipääsu poolfinaali võõrsil mänginud Real Madrid.

Manchester City - Real Madrid 1:1 (76. Kevin De Bruyne - 12. Rodrygo)

Penaltiseeria võitis Real 4:3

Teises eilses paaris on seis täpselt sama, esimene kohtumine Inglismaal oli lõppenud viigiga (2:2). Korduskohtumises pani paremuse maksma koduväljakul mänginud Bayern, kes suutis tänu 63. minuti tabamusele murda ennast poolfinaali.

Londoni Arsenal - Müncheni Bayern 0:1 (63. Joshua Kimmich)

Üleeile tagasid koha poolfinaali PSG ja Dortmunid Borussia.

Hispaania ja Prantsusmaa suurklubide korduskohtumise eel oli eelis koduväljakul mängiva Barcelona käes, kes suutis eelmisel nädala võõrsil PSG alistada 3:2. Eile võttis aga Prantsusmaa klubi vähemuses lõpetanud Barcelona üle 4:1 võidu ning sammus kahe mängu kokkuvõttes 6:4 skooriga edasi poolfinaali.

FC Barcelona - Pariisi Saint-Germain 1:4 (12. Raphinha - 40. Ousmane Dembele, 54. Vitinha, 61. pen., 89. Kylian Mbappe)

Eemaldamine: 29. Ronald Araujo, 56. Xavi (mõlemad Barcelona)

Teises eilses paaris oli Atletico eelmisel nädalal teeninud minimaalse 2:1 võidu, kuid eilses kohtumises võttis koduväljakul mänginud Borussia väravaterohkes mängus 4:2 võidu ning pääses 5:4 skooriga edasi poolfinaali.

Dortmundi Borussia - Atletico Madrid 4:2 (34. Julian Brandt, 39. Ian Maatsen, 71. Niclas Füllkrug, 74. Marcel Sabitzer - 49. ov. Mats Hummels, 64. Angel Correa)