Meistrite liigas peeti esimesed veerandfinaal kohtumised

Erling Braut Haaland
Erling Braut Haaland — FOTO: Scanpix

Täna õhtul toimusid esimesed Meistrite liiga veerandfinaal kohtumised. Manchester City võõrustas kodus Saksamaa au ja uhkust Müncheni Bayernit ja Lissaboni Benficale sõitis külla Itaalia klubi Milano Inter.

Inglismaal Manchesteris peeti tänase õhtu maisupala kohtumine, kus Pep Guardiola Manchester City tiim võõrustas Thomas Tucheli Müncheni Bayernit. Peale jäi selgelt koduvõistkond Manchester City, kes võitis kohtumise Etihadi Staadionil 3:0. Korduskohtumine 19. aprillil Allianz Areenal.

Manchester City - Müncheni Bayern 3:0 ( 27. Rodri, 70. Bernardo Silva, 78. Erling Haaland)

Portugalis Lissabonis toimus õhtu teine kohtumine, kus omavahel ristasid piigad Lissaboni Benfica ja Milano Inter. Külalisvõistkond võttis mängust maksimumi ja alistas Portugali klubi tulemusega 2:0. Korduskohtumine toimub Itaalias 19. aprillil.

Lissaboni Benfica - Milano Inter 0:2 ( 51. Nicolo Barella, 82. pen Romelu Lukaku)

Homme toimuvad juba järgmised veerandfinaal paaride kohtumised. Madridi Real võõrustab kodus Londoni klubi Chelseat. Itaalias lähevad vastamisi kaks Itaalia klubi AC Milan ja Napoli.