Meistrite liiga: Manchester United ja Barcelona põrusid hooaja esimeses mängus

Lisa kommentaar

Manchester United alustas hooaega Meistrite liigas kaotusega, kui võõrsil jäädi üllatuslikult 1:2 alla Young Boysile. United pääses 13. minutil Ronaldo väravast juhtima. 35. minutil tuli mängu pööre, kui Manchesteri mängumees Aaron Wan-Bissaka sai punase kaardi. 66. minutil viigistas Nicolas Moumi Ngamaleu seisu ja mängu viiendal lisaminutil tõi Sveitsi klubile magusa võidu Jordan Siebatcheu.

E-alagrupi põnevusmängus kohtusid FC Barcelona ja Müncheni Bayern. Saksamaa au ja uhkus võttis võõrsil kindla 3:0 võidu. Väravatemasin Robert Lewandowski lõi võidumängus kaks väravat!

FC Barcelona – Müncheni Bayern 0:3 (33. Thomas Müller, 56., 85 Robert Lewandowski).

Kiievi Dinamo – Lissaboni Benfica 0:0.

Young Boys – Manchester United 2:1 (66. Nicolas Ngamaleu, 90+5. Theoson Jordan Siebatcheu – 13. Cristiano Ronaldo).

Villarreal – Bergamo Atalanta 2:2 (39. Manuel Trigueros, 73. Arnaut Danjuma – 7. Remo Freuler, 83. Robin Gosens).

Sevilla – Salzburg 1:1 (42. pen. Ivan Rakitic – 21. pen. Luka Sucic).

Lille – Wolfsburg 0:0.Londoni Chelsea – Peterburi Zenit 1:0 (69. Romelu Lukaku).

Malmö – Torino Juventus 0:3 (23. Alex Sandro, 45. pen. Paulo Dybala, 45+1. Alvaro Morata).