Meistrite liiga: Haaland lõi City võidumängus 5 väravat, edasi pääses ka Milano Inter

Erling Haaland
Erling Haaland — FOTO: Scanpix

Jalgpalli Meistrite liiga kaheksandikfinaali kordusmängus võttis Manchester City koduväljakul RB Leipzig üle lausa 7:0 võidu ning pääses kahe mängu kokkuvõttes 8:1 seisuga veerandfinaali.

Manchester City - RB Leipzig  7:0  (21. pen., 24., 45+2., 54., 57. Erling Haaland, 48. Ilkay Gündogan, 90+2. Kevin De Bruyne)

Ühtlasi sai 22-aastasest norrakast kolmas mängija Meistrite liiga ajaloos, kes löönud ühes kohtumises viis väravat. Samaga on varem hakkama saanud vaid Lionel Messi ja Luis Adriano.

Teises tänases kohtumises tegid Milano Inter ja FC Porto 0:0 viigi. Kuna esimese mängu oli Inter 1:0 võitnud, siis pääses veerandfinaali Itaalia klubi.

Lisaks Manchester Cityle ja Milano Interile on koha veerandfinaalis taganud Lissaboni Benfica, Londoni Chelsea, AC Milan ja Müncheni Bayern.

Homme selguvad viimased kaks edasipääsejat, kui oma korduskohtumise peavad Madridi Real ja Liverpool ning Napoli ja Frankfurdi Eintracht.