Kas Klopi luigelaul? Liverpool sai Meistrite liigas Realilt hirmsa kaotuse

Jürgen Klopp
Jürgen Klopp — FOTO: Scanpix

Liverpooli aastaid edukalt tüürinud Jürgen Klopp on nüüd juba väga õhukese jää peal, sest lisaks sellele, et koduliigas pole seis kõige roosilisem, saadi teisipäeval kodusel Anfieldil Meistrite liiga kaheksandikfinaali avamängus hävitav 2:5 kaotus Madridi Reali käest.

Seejuures läks Liverpool Darwin Nunezi 4. ja Mohamed Salahi 14. minuti tabamustest 2:0 ette, aga sellel järgnes krahh. Vinicius Junior lõi 21. minutil Reali esimese, sama mees tegi 36. minutil viigi.

Eder Militao viis 47. minutil Reali juhtima ning seejärel saabus Karim Benzema tähetund, prantslane tegi 55. minutil 4:2 ning 67. minutil lõppseisuks 5:2.

Teises teisipäevases kohtumises alistas Napoli võõrsil Frankfurdi Eintrachti 2:0. Tabamuste eest hoolitsesid Victor Osimhen 40. ja Giovanni Di Lorenzo 65. minutil.