Bernabeu maagia! Joselu kaks lõpuminutite väravat viisid Madridi Reali Meistrite liiga finaali

Real Madridi mängijad
Real Madridi mängijad — FOTO: Scanpix

UEFA Meistrite liiga poolfinaali korduskohtumises olid omavahel vastamisi Madridi Real ja Müncheni Bayern. Real võitis kohtumise lõpuminutite väravast, kui kahel korral tegi skoori Joselu.

Kohtumist läks juhtima Bayern 68. minuti tabamusest, kui Alphonso Davies viis omad juhtima pärast õnnestunud lööki karistusalast. Kuna Esimene kohtumine Allianzil lõppes 2:2, tähendas Bayerni edu Reali langemist.

Hispaania pealinna sangariks tõusis täna Joselu, kes mõlemad oma väravad lõi karistusalast ühe puutega. Esmalt 88. minutil oli Joselu esimesena jaol Neueri ebaõnnestunust tõrjest ning mõned minutid hiljem andis talle hiilgava söödu Antonio Rüdiger.

Real Madrid - Müncheni Bayern 2:1 (88. 90+1. Joselu - 68. Davies)