Atletico alistas penaltiseerias eelmise aasta finalisti, Dortmund samuti veerandfinaalis

Atletico mängumehed
Atletico mängumehed — FOTO: Scanpix

Eile õhtul selgusid jalgpalli Meistrite liigas viimased veerandfinalistid, kui korduskohtumistes olid vastamisi Atletico Madrid-Milano Inter ja Dortmundi Borussia-PSV.

Atletico pidi edasipääsuks eile kohtumise kindlalt võitma ning nii nad ka tegid. normaalaja lõpus, 87. minutil lõi Memphis Depay üliolulise 2:1 värava, mis viis kohtumise lisaajale. Lisaajal väravaid me ei näinud ning Meistrite liigas saigi näha teist päeva järjest penaltiseeriat. Hispaania pealinnaklubi seekord ei väristanud ning tagasid endale koha veerandfinaalis.

Atletico Madrid - Milano Inter 2:1 (2:2) (3:2) (35. Antoine Griezmann, 87. Memphis Depay - 33. Federico Dimarco)

Eile õhtuses teises kaheksandikfinaalis olid vastamisi Dortmundi Borussia ja Hollandi klubi PSV, kus veenva võidu teenis Saksamaa klubi.

Dortmundi Borussia - PSV 2:0 (3:1) (3. Jadon Sancho, 90. Marco Reus)

Meistrite liiga veerandfinaalpaarid loositakse juba 15. märtsil.