Manchester United mängis kindla eduseisu maha vähem kui kümne minutiga

Pettunud Manchesteri mängijad
Pettunud Manchesteri mängijad — FOTO: Scanpix

Eile õhtul peeti esimesed veerandfinaal kohtumised Euroopa liigas, kus Inglismaal võõrustas Manchester United Old Traffordil Hispaania klubi Sevillat. Kohtumine lõppes tulemusega 2:2.

Manchester United lõi mängu alguses kohe 1. minutil värava kui Jadon Sancho pääses väravavahiga üks-ühele, aga lõpuks tõusis äärekohtuniku lipp suluseisu eesmärgil ja Sancho värav läks tühistamisele. Mõlemad Manchester Unitedi väravad lõi Austria koondislane Marcel Sabitzer kellel hiljuti oli vigastus probleemid, aga eile oli Sabitzer heas hoos. Mängu lõpuks pidi ikkagi Old Trafford sattuma ahastusse, kuna 84. ja 90+2. suutis Manchester United lüüa 2 väravat oma võrku ja sellise tulemusega ka mäng läbi sai.

Manchester United - Sevilla 2:2 (14. 21. Marcel Sabitzer - 84. Tyrell Malacia ov. 90+2. Harry Maguire ov.)

Korduskohtumine toimub juba 20. aprill Sevillas.