Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Eestlased on sel nädalal ametis Konverentsiliiga vastasseisudel

Siim Juks
Siim Juks — FOTO: Jana Pipar

Sel nädalal peetakse UEFA Konverentsiliigas alagrupikohtumisi, kuhu on eri ülesandeid täitma määratud ka Eesti jalgpalliametnikud.

Neljapäeval, 9. oktoobril on Premium liiga mängude korraldusjuht Siim Juks ametis Budapestis, kus ta täidab Ferencvárosi TC (Ungari) ja KRC Genki (Belgia) vahelises kohtumises korraldusjuhi (venue director) ülesandeid. Mäng tõotab tulla põnev, sest mõlemal meeskonnal on alagrupitabelis kirjas 5 punkti ning viimati, 26. oktoobril, lepiti omavahelises mängus väravateta viiki. Ferencvárose staadionil kõlab avavile kell 19.45 ning mängule saab otsepildis kaasa elada Viaplay vahendusel.

Samal päeval kell 22.00 peetakse Konverentsiliigas ka Club Brugge (Belgia) ja FC Lugano (Šveits) kohtumine, kus on ametis kaks eestlast: Eesti meeste koondise mänedžer Miko Pupart täidab korraldusjuhi (venue director) ülesandeid ning Sergei Hohlov-Simson on ametis delegaadina. Oktoobrikuu lõpus peetud meeskondade omavaheline mäng lõppes Belgia klubi 3:1 paremusega, alagrupis asub Brugge 7 punktiga esikohal ning Lugano on 4 punktiga kolmas.

Jalgpall

toetab Chanz