Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Wolves jahib esimesi punkte, Viimsi soovib jätkata täiseduga

Jõgeva Wolvesi mängijad
Jõgeva Wolvesi mängijad — FOTO: Liisi Troska

Coolbet saaliliiga kuuenda vooru kohtumistega alustatakse juba täna, 24. novembril, kui väljakule astuvad Tartu vald Ravens Futsal ja Jõhvi FC Phoenix. Ülejäänud kuus meeskonda jagavad punktid homme, 25. novembril.

Mänguvooru avavad Ravens Futsal ja Phoenix tulevad kohtumisele vastu erinevalt emotsioonilt: Tartu tiim alistas eelmises voorus suureskooriliselt Jõgeva Wolvesi, Jõhvi Phoenix pidi seevastu andma loobumisvõidu Viimsile. Tartu Vald Ravens Futsal on viie vooru järel kogunud kolme võidu ja kahe kaotuse järel üheksa punkti ning paigutub neljandale positsioonile, kahe võidu ja kolme kaotusega kuus punkti teeninud Phoenix on aga kuuendal real. Omavahel on meeskonnad läinud vastamisi viiel korral, neist kolmel korral on kaalukausi enda poole kallutanud Phoenix, kaks võitu on noppinud Ravens Futsal. Kumb meeskond peale jääb või kas lepitakse esimest korda ajaloos omavahel viiki, selgub täna õhtul kell 20.00 Lähte spordihallis. Mängu kohtunikud on Roman Daniljuk, Kristjan Lukk ja Ugo Melis.

Laupäeval on mängupäeva esimeses kohtumises vastamisi Sillamäe FC NPM Silmet ja Rummu Dünamo. Eelmisel hooajal kirjutas kahes omavahelises kohtumises võidupunktid enda nimele Silmet, väravate vahega 15:6. Silmet on tabeli hoidmas hetkel teist positsiooni, olles kogunud üheksa punkti, Rummu Dünamo on kolme punktiga seitsmes. Hooaja esimese meeskondade omavahelise kohtumise avavile kõlab kell 17.00 Sillamäe spordikompleksis. Mängu kohtunikud on Jagnar Jakobson, Kristjan Siilak ja Oliver Raudsepp.

Kell 19.00 pannakse pall mängu Jõgeva spordikeskus Virtuses, kus võidu eest heitlevad FC Jõgeva Wolves ja Tallinna FC Bunker Partner. Bunker Partner tuleb kohtumisele vastu võiduemotsioonilt, kui eelmises voorus saadi kirja suureskooriline võit Rummu Dünamo üle, Wolves pidi tunnistama aga Ravens Futsali paremust. Liigatabelis on Bunker Partner viie vooru järel üheksa punktiga kolmas, Wolves pole seni punktiarvet avanud ning paikneb tabeli viimasel real. Kas kohtumisest teenib punktilisa Tallinna meeskond või suudab Wolves noppida oma esimesed punktid, selgub Virtuses. Mängu kohtunikud on Grigori Ošomkov, Asser-Enri Soro ja Karl Markus Kiudma. 

Samal ajal kõlab avavile Viimsi kooli spordikompleksis, kus omavahel võtavad mõõtu Viimsi FC Smsraha ja Narva United FC. Täiseduga jätkaval Viimsil möödus eelmine voor mänguta, enne seda oldi paremad Tartu vald Ravens Futsalist. Narva pidi eelmises voorus tunnistama Silmeti paremust. Kahel korral omavahel vastamisi läinud meeskondade kohtumised on lõppenud ühepoolselt: võidupunktid on enda nimele kirjutanud Viimsi, väravate vahega 10:5. Viimsi paikneb tabelis liidripositsioonil, Narva on üheksa punktiga viiendal real. Kas Viimsi suudab täiseduga jätkata või kerkib tabelis Narva, selgub kell 19.00. Mängu kohtunikud on Neeme Neemlaid, Ago Kärtmann ja Stella Tukia.

Jalgpall

toetab Chanz