Viimsi sammus kindla võiduga poolfinaali

Coolbet saaliliigas peeti eile viimane veerandfinaal, kui Viimsi FC Smsraha alistas Sillamäe Alexela 9:2 ja kindlustas koha poolfinaalis.

Põhiturniiri teise kohaga lõpetanud Viimsi pani otsustavas kohtumises oma paremuse kindlalt maksma, kui juba avapoolaja lõpuks oli nende eduseis 6:1. Teisel poolajal vastastele hinnaalandust ei tehtud ja edasipääsus kahtlusi ei tekkinud. Kübaratriki sai võitjate poolelt kirja Nikita Andreev.

Lisaks Viimsile on poolfinaalides varasemalt koha kindlustanud Tallinna FC Cosmos, JK Kohila ja Tartu Ravens Futsal ning nelja parema seas lähevad vastamisi Tallinna Cosmos - JK Kohila ja Viimsi Smsraha - Tartu Ravens. Veerandfinaalides kaotust tunnistama pidanud meeskonnad jätkavad kohtumisi 5. - 8. kohale, kui vastamisi on Narva United FC - Rummu Dünamo ja NPM Silmet FC Sillamäe - Sillamäe Alexela.