Jalgpall

toetab Chanz

Silmet - Viimsi
Silmet - Viimsi — FOTO: Liisi Troska/jalgpall.ee

Coolbet saaliliigas toimus sel nädalavahetusel järjekordne mängudevoor, mille lõpetasid FC Jõgeva Wolves ja Viimsi FC.

Voor kulmineerus tabeliliider Viimsi FC ja viimasel kohal paikneva FC Jõgeva Wolvesi kohtumisega, kus Viimsi seljatas kaheväravalise kaotusseisu ning alistas vastase tulemusega 6:3. Esimesel minutil juhtima asunud Wolves suutis vaheajaks lüüa vastasele kaks tabamust ning hoida enda seljatagune puhtana – sealjuures tõrjus Wolvesi puurilukk Kristo Päkko vastasele antud 10 meetri karistuslöögi.

Kohe teise poolaja alguses pööras Viimsi mängu enda kasuks – kiirelt jõuti viigini ning peatselt ka 4:2 juhttabamuseni. Kuigi Wolves suutis vastast ühe väravaga üllatada, oli Viimsil kaks vastust veel tagavaraks. Viimsi eest skooris kolmel korral Nikita Dronov, kahel korral Ervin Stüf ning ühe tabamuse lisas Erik Grigorjev.

Jõgeva eest olid täpsed Margus Rosin, Rasmus Alles ja Maksim Mitrofanov. Tabeli tipus paiknev Viimsi on üheksa vooruga teeninud 25 silma, kaheksandal kohal paiknev Wolves pole kümne kohtumisega punktiarvet avanud.