Sel nädalavahetusel selguvad meeste saalijalgpalli rahvaliiga poolfinalistid

Möödunud aastal kohtusid finaalis Valga FC Warrior ja Tõrva JK
Möödunud aastal kohtusid finaalis Valga FC Warrior ja Tõrva JK — FOTO: Anastasya Kikkas

Reedel, 3. märtsil jätkuvad meeste saalijalgpalli rahvaliigas veerandfinaalid. Koha poolfinaalis on endale juba kindlustanud FC TRT77 / RA BBQ, kes alistas veerandfinaalis TMJK, kirjutab jalgpall.ee.

Saalijalgpalli rahvaliiga põhihooajal oli võistlustules 35 meeskonda, kes jagati kaheksasse alagruppi. Alagrupis kohtusid meeskonnad omavahel kaks korda ning veerandfinaalidesse pääsesid alagruppide võitjad. Veerandfinaalide võistluspaarid selgusid loosi teel.

25. veebruaril selgitasid veerandfinaalis omavahel esimese poolfinalisti välja TMJK ja FC TRT77 / RA BBQ. Kuivõrd normaalaeg lõppes viigiga, selgitati kohtumise võitja penaltiseerias. Seal saatis 3:2 edu FC TRT77 / RA BBQ-d, kes tagas edasipääsu poolfinaali.

Sel nädalavahetusel toimub kolm veerandfinaali. Reedel, 4. märtsil on kavas kaks kohtumist.

Kell 20.15 on võistlustules FC Merivälja ja FC Audru, kes kohtuvad Merivälja Kooli spordisaalis. A-alagrupist tagas FC Merivälja edasipääsu viiepunktilise eduga (kokku 19 punkti), FC Audru edestas lähimat konkurenti aga kolme punktiga (kokku 15 punkti).

Kell 20.30 kohtuvad Valgas võõrustaja Valga FC Warrior ja Püssi SK. Eelmise aasta üldvõitja Valga FC Warrior edenes veerandfinaali turvalise, seitsmepunktilise eduseisuga, võites G-alagrupi 13 punktiga. Püssi SK võitis H-alagrupi, kogudes 7 punkti.

Viimane poolfinalist selgub pühapäeval, 5. märtsil – avavile kõlab kell 16.00 Tartus, EMÜ Spordihoones, kus vastamisi lähevad JK Pärnu Sadam ja Saku Jalgpalliklubi. JK Pärnu Sadam jõudis veerandfinaali E-alagrupi kindla liidrina, võites kaheksandikfinaalides kõik mängud ja edestades lähimat konkurenti koguni 9 punktiga (kokku 18 punkti). Saku Jalgpalliklubi võitis C-alagrupi 21-punktilise skooriga, edestades möödunudaastast poolfinalisti FC Lebo Ülesannet kõigest kahe punktiga.