Saalijalgpallikoondis pidi tunnistama Gruusia paremust

Igor Vassiljev
Igor Vassiljev — FOTO: Liisi Troska/Jalgpall.ee

Eesti meeste saalijalgpallikoondis läks täna, 13. aprillil Kalevi Spordihallis toimunud maavõistluses vastamisi Gruusiaga, kui vastasele jäädi alla 3:0.

Eesti alustas esimest poolaega südikalt, tekitades mitmeid ohtlikke olukordi vastase värava all. Gruusia vastas sama hoogsalt, kuid Mark Boškin suutis kodumeeskonna värava kuni 13. minutini lukus hoida, kui vastane Simi Saiotti tabamusest juhtima läks. Ühe lubavaima olukorra lõi Maksim Goncharov esimese poolaja 19. minutil, kui lõi napilt väravast mööda.

Teisel poolajal asus Gruusia hoogsalt võimalusi otsima ja sihini jõuti viiendal minutil õnnetult Martin Heinaru omaväravast. Eesti osutas küll vastupanu, kuid sihini jõudis 12. minutil taas Giorgi Chimakadze tabamusest vastane, kelle jaoks oli tegemist esimese väravaga koondise eest. Nii jäi lõpuvile kõlades tabloole 3:0 vastaste kasuks.

„Tänases mängus oli positiivne, et meil olid omad head šansid, kuid kahjuks ei õnnestunud neid väravateks realiseerida,“ rääkis koondise peatreener Madis Rajando. „Meeskond andis endast kõik. Eks nende olukordade väravateks realiseerimine ole järjepidev töö, mis algab juba trennidest – kui mängija õpib neid trennis korralikult realiseerima, siis lõpuks hakkab see ka mängus väljenduma,“ lisas Rajando.

Homme, 14. aprillil kohtutakse Gruusiaga uuesti. „Meil on keeruline homseks uut mänguplaani välja mõelda, pigem üritame tänaseid väikeseid vigu parandada ja veelgi julgemalt mängida. Täna tekkis meil mitmeid võimalusi, homme proovime need ka väravateks lahendada,“ rääkis Rajando.

Eesti – Gruusia korduskohtumine peetakse reedel, 14. aprillil kell 14.00 Kalevi Spordihallis.

 

Vahendas, jalgpall.ee