Saalijalgpallikoondis peab aprillis kaks maavõistlust Gruusiaga

Eesti - Malta kohtumine 2022. aasta septembris.
Eesti - Malta kohtumine 2022. aasta septembris. — FOTO: Liisi Troska

Eesti meeste saalijalgpallikoondis kohtub 13. ja 14. aprillil toimuvates maavõistlusmängudes Gruusiaga, kohtumised peetakse Kalevi spordihallis.

Koondis koguneb pühapäeval, 9. aprillil ja ühiselt treenitakse Kristiine Spordihallis. Esimene kohtumine toimub neljapäeval, 13. aprillil kell 19.30. Kordusmäng peetakse reedel, 14. aprillil kell 14.00.

„Meil on sel aastal palju raskeid mänge olnud. Tegemist on tugeva vastasega ja ootame ka nendest kahest kohtmisest lahingut,” rääkis koondise peatreener Madis Rajando. „Gruusia kuulub Euroopa saalijalgpalli esikümnesse, aga üritame neile vastu panna kõik, mis meil vähegi. Keskendume oma mängule ja ülesannetele, mida püstanud oleme,” lisas ta.

Meeste saalijalgpallikoondis osales aasta alguses Horvaatias toimunud turniiril, kus pidas neli kohtumist. Mängudes mindi vastamisi Rumeenia, Ungari, Gröönimaa ning Bosnia ja Hertsegoviinaga, kuid kõigis kohtumistes tunnistati tugevate vastaste paremust. Märtsis toimunud kohtumised Iraagi ja Marokoga lõppesid vastaste võiduga.

 

Vahendas, jalgpall.ee