Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Saalijalgpalli koondis sai Horvaatia turniiril teise kaotuse

Saalijalgpalli koondis
Saalijalgpalli koondis — FOTO: Futsal Week 2023

Eesti meeste saalijalgpallikoondis mängis täna, 12. jaanuaril teise mängu Horvaatias toimuval turniiril, kui Ungarile jäädi alla 0:7.

Ungari läks mängu kiirelt juhtima ning avapoolajal õnnestus neil sihini jõuda veel kolmel korral. Hea hoog säilis ka teisel poolajal, kui oma eduseisu kasvatati veel kolme värava võrra. Kuigi mängu valdas Ungari, oli häid rünnakumomente ka eestlastel, ent neid väravateks täna paraku vormistada ei õnnestunud, vahendab jalgpall.ee

"Tänane vastane oli taaskord väga raske, suurte kogemuste ja hea tehnilise pagasiga," rääkis koondise peatreener Madis Rajando. 

"Vastase füüsiline võimekus oli meist selgelt tugevam. Oma võimalusi me taas ära ei löönud – häid variante oli nii esimesel kui teisel poolajal, aga ei suutnud neid realiseerida," võttis Rajando mängu kokku. 

Järgmises kohtumises läheb Eesti homme, 12. jaanuaril vastamisi Gröönimaaga. "Homme üritame kindlasti mängijatest maksimumi välja pigistada. Tahame tabelisse esimesed punktid kirja saada – vähemaga ei tahaks leppida," sõnas Rajando. 

Futsal Week 2023 ajakava:

13. jaanuar kell 16.30: Eesti – Gröönimaa
14. jaanuar kell 18.45: Bosnia ja Hertsegoviina – Eesti

Jalgpall

toetab Chanz