Saalijalgpalli koondis jäi turniiril Horvaatias punktita

saalijalgpallikoondis
saalijalgpallikoondis — FOTO: jalgpall.ee

Eesti meeste saalijalgpalli koondis pani laupäeval punkti Horvaatias toimuvale turniirile, kui Bosnia ja Hertsegoviinale jäädi alla 0:5.

Mäng algas Eesti jaoks keeruliselt, kui 13. minutil jäädi nukralt kaotusseisu: vastase pealelöök tabas latti, ent põrkas eestlaste puuriluku seljast siiski võrku. Vaheajapausiks tegi Bosnia ja Hertsegoviina seisuks 2:0, teise poolaja teises pooles õnnestus vastasel lisada veel kolm väravat, vahendab jalgpall.ee

Tugevate koondiste konkurentsis peetud turniiril jäi Eesti punktiarve avamata, jalg saadi valgeks kahel korral. 

"Taaskord mängisime suurte kogemustega koondise vastu," rääkis koondise peatreener Madis Rajando. "Aga kui teistes mängudes oli meil mitmeid võimalusi, siis täna tekkis neid vähe. Vastane mängis ülimalt distsiplineeritult ning momentide tekitamine oli meie jaoks väga keeruline," võttis Rajando Futsal Week 2023 turniiri viimase mängu kokku. 

Turniir andis Rajando sõnul kogu koondisele palju juurde. "Nii kõrge tasemega turniiri ja vastaseid me koondise tasemel varasemalt näinud ei ole ja kahtlemata andis see mängijatele väga väärt kogemuse. Kindlasti saime ka palju motivatsiooni – nägime, kuhu pürgida ja mille nimel pingutada." 

Saalikoondist ootab järgmisena ees turniir Marokos, mis toimub 1.–8. märtsil. Täpsema info turniiri vastasseisude ja mängude toimumisaegade kohta teatab jalgpalliliit esimesel võimalusel.