Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Saalijalgpalli koondis jäi napilt Gröönimaale alla

Saalijalgpalli koondis
Saalijalgpalli koondis — FOTO: Futsal Week 2023

Eesti meeste saalijalgpalli koondis mängis täna, 13. jaanuaril kolmanda kohtumise Horvaatias toimuval Futsal Week 2023 turniiril, kui Gröönimaa vastu saadi kirja napp 1:2 kaotus.

Mäng oli väga tasavägine ja lahtine, kui võimalusi jagus mõlemale meeskonnale. Esimesena jõudsid sihile eestlased, kui Erki Mõttus lõikas osavalt vahelt vastase söödu, tõusis rünnakule ning saatis palli võimsa löögiga võrku. Mõttus esindab käimasoleval turniiril saalikoondist esmakordselt ning sai nüüd kirja ka oma debüütvärava. Paraku õnnestus Gröönimaal kiirelt viigiväravaga vastata ning kuna sihile jõuti ka mängu lõpuminutitel, jäi Eesti punktidest ilma, vahendab jalgpall.ee

Koondise peatreeneri Madis Rajando sõnul olid täna väljakul kaks võrdset meeskonda, ent tulemus jäi paraku Eesti kahjuks. 

"Mängijatega jäin kindlasti rahule. Kõik andsid endast väljakul sada protsenti ja mingeid järeleandmisi ei tehtud. Mingites olukordades õnnestus täna vastasel oma tugevused paremini maksma panna, meie aga oma võimalusi ära kasutada ei suutnud," võttis Rajando mängu kokku. 

Laupäeval, 14. jaanuaril ootab saalikoondist ees turniiri viimane mäng, kui kell 18.45 minnakse vastamisi Bosnia ja Hertsegoviinaga. 

"Kõik mehed on enam-vähem terved ja mänguvalmis. Mingi väsimus on kindlasti juba tekkinud, aga midagi kriitilist ei ole," lisas Rajando. 

Jalgpall

toetab Chanz