toetab Chanz

Saalijalgpalli karikavõistlustel teenisid pääsme poolfinaali Phoenix ja Kohila

Saalijalgpalli karikavõistlused
Saalijalgpalli karikavõistlused — FOTO: Liisi Troska/Jalgpall.ee

Saalijalgpalli karikavõistlustel peeti eile, 18. jaanuaril kaks esimest veerandfinaalkohtumist. Koha nelja parima seas kindlustasid võitude toel Jõhvi FC Phoenix ja JK Kohila, kirjutab jalgpall.ee.

Jõhvi FC Phoenix läks veerandfinaalis loosi tahtel vastamisi Tartu Ravens Futsaliga. Igapäevaselt Coolbet saaliliigast võistlevatest meeskondadest läks mängu esmalt juhtima Ravens ning kuigi Phoenix vastas viigiväravaga, taastas Raul Rebane kiirelt tartlaste eduseisu. Poolajapausiks oli aga eduseisus Phoenix, kui Deniss Venderi ja Danila Tsõgankovi tabamused tegid seisuks 3:2. Teisel poolajal olid meeskonnad resultatiivsed kordamööda, kui Phoenix jõudis sihini kolmel ja Ravens kahel korral, mis tegi mängu lõppseisuks 6:4 Jõhvi meeskonna kasuks.

Päeva teises veerandfinaalis oli suurepärases hoos JK Kohila, kes alistas FC Jõgeva Wolvesi lausa 10:0. Kohila avas mänguskoori juba teisel minutil ning Wolvesi omavärav tegi vaheajapausiks seisuks 4:0. Kindel eduseis Kohila hoogu ei pidurdanud: teisel poolajal saadeti palli vastase võrku veel kuuel korral. Meeskonna resultatiivseim mängija oli Jaan-Kristjan Kaalma, kes sai kirja kübaratriki, Rauno Kald lisas kaks ning ühe tabamusega panustasid Indrek Rist, Radek Valdre, Lauri Lend ja Ivan Šatalov.

Nädal hiljem jagatakse poolfinaalidesse veel kaks pääset, kui veerandfinaalides kohtuvad Narva United FC II (S.EL) ja Tallinna FC Cosmos (CSL) ning Viimsi FC Smsraha (CSL) ja Sillamäe FC NPM Silmet (CSL).

Saalijalgpalli karikavõistluste veerandfinaalid:

18. jaanuar kell 20.00: Tartu Ravens Futsal (CSL) – Jõhvi FC Phoenix (CSL) (4:6), Lähte Spordihall
18. jaanuar kell 20.00: JK Kohila (CSL) – FC Jõgeva Wolves (CSL) (10:0), Kohila Spordihoone
24. jaanuar kell 20.00: Narva United FC II (S.EL) – Tallinna FC Cosmos (CSL), Narva Spordikeskus
25. jaanuar kell 20.30: Viimsi FC Smsraha (CSL) – Sillamäe FC NPM Silmet (CSL), Viimsi Kooli Spordikompleks