Saalijalgpalli karikavõistlustel alustatakse veerandfinaalidega

saalijalgpalli karikavõistlused on jõudnud veerandfinaalideni
saalijalgpalli karikavõistlused on jõudnud veerandfinaalideni — FOTO: Liisi Troska/Jalgpall.ee

Eesti meeste saalijalgpalli karikavõistlused on jõudnud veerandfinaalideni, millega tehakse algust kolmapäeval, 18. jaanuaril. 1/4-finaalid avavad Coolbet saaliliiga meeskonnad, kirjutab jalgpall.ee.

Esimene veerandfinaal viib 18. jaanuaril vastamisi Tartu Ravens Futsali ja Jõhvi FC Phoenixi. Meeskonnad on teineteisele tuttavad Coolbet saaliliigast, kus igapäevaselt võisteldakse. Sel hooajal detsembrikuus peetud omavaheline liigakohtumine kujunes väga tasavägiseks: 6:4 seisuga lõppenud mängus sai võidu kirja Phoenix. Lähte Spordihallis kõlab avavile kell 20.00. Mängu kohtunikebrigaadi kuuluvad Neeme Neemlaid, Roman Daniljuk ja kolmas kohtunik Stella Tukia.

Samal ajal peetakse saalijalgpalli karikavõistlustel teinegi veerandfinaal, kui edasipääseja selgitavad JK Kohila ja FC Jõgeva Wolves. Ka selles kohtumises lähevad vastamisi Coolbet saaliliigas võistlevad meeskonnad. Läbi ajaloo on Kohila ja Wolves omavahel kohtunud kaheksal korral: seitsmel korral on võidukal olnud Kohila, Wolvesi ainus võit pärineb 2018. aastast, mil meeskonnad võistlesid Esiliiga tasemel. Poolfinaali pääseja selgub Kohila Spordihoones. Mängu õigusemõistjad on Grigori Ošomkov, Lauri Salei ning kolmas kohtunik Kristjan Siilak.

Nädal hiljem selgub veel kaks edasipääsejat, kui veerandfinaalides kohtuvad Narva United FC II (S.EL) ja Tallinna FC Cosmos (CSL) ning Viimsi FC Smsraha (CSL) ja Sillamäe FC NPM Silmet (CSL).

Saalijalgpalli karikavõistluste veerandfinaalid:

18. jaanuar kell 20.00: Tartu Ravens Futsal (CSL) – Jõhvi FC Phoenix (CSL), Lähte Spordihall
18. jaanuar kell 20.00: JK Kohila (CSL) – FC Jõgeva Wolves (CSL), Kohila Spordihoone
24. jaanuar kell 20.00: Narva United FC II (S.EL) – Tallinna FC Cosmos (CSL), Narva Spordikeskus
25. jaanuar kell 20.30: Viimsi FC Smsraha (CSL) – Sillamäe FC NPM Silmet (CSL), Viimsi Kooli Spordikompleks