Saalijalgpalli karikavõistluste võitja selgub uues formaadis

Saalijalgpalli karikavõistluste võitja selgub uues formaadis
Saalijalgpalli karikavõistluste võitja selgub uues formaadis — FOTO: Liisi Troska/Jalgpall.ee

Järgmisel nädalavahetusel, 18.-19. märtsini saab ametliku lõpplahenduse saalijalgpalli karikavõistluste hooaeg. Esmakordselt selgitatakse võitja finaalneliku formaadis, kirjutab jalgpall.ee.

 Idee finaalneliku turniir ühel nädalavahetusel suure üritusena korraldada tuli klubidelt saalijalgpalli komisjoni koosolekutel. Finaalneliku formaat näeb ette, et nii poolfinaalid kui suur finaalkohtumine toimuvad kahe päeva jooksul samas kohas. Esimesel päeval peetakse Sillamäe Spordikompleksis mõlemad poolfinaalid ning samal väljakul selgub 19. märtsil, milline meeskond tõstab pea kohale võidukarika.

Esimeses poolfinaalis on vastamisi JK Kohila ja Jõhvi FC Phoenix, teises Tallinna FC Cosmos ja mullune finalist Sillamäe FC NPM Silmet. Mängud tõotavad tulla väga põnevad: valitsev karikavõitja Viimsi FC Smsraha kaotas veerandfinaalis Sillamäele, kelle poolfinaali vastasseis FC Cosmosega viib vastamisi saaliliiga liidri ja kolmanda koha meeskonna.

Saalijalgpalli karikavõistluste finaalturniiri ajakava:

Laupäev, 18. märts
kell 15.00: JK Kohila – Jõhvi FC Phoenix, Sillamäe Spordikompleks
kell 18.00: Tallinna FC Cosmos – Sillamäe FC NPM Silmer, Sillamäe Spordikompleks

Pühapäev, 19. märts
kell 15.00: Saalijalgpalli karikavõistluste finaal, Sillamäe Spordikompleks

Pääsmed karikavõistluste finaalturniirile on saadaval Piletilevis. Pilet tagab sissepääsu kõigile kolmele mängule. Täispileti hind on 5 eurot, 2005. aastal kuni 2016. aastal sündinutele ning 1957. aastal või varem sündinutele on saadaval sooduspiletid hinnaga 3 eurot. 2016. aastal või hiljem sündinud pääsevad spordikompleksi tasuta.