Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Kumb jääb peale – Jõgeva Wolves või Rummu Dünamo?

Rummu Dünamo - Jõgeva Wolves
Rummu Dünamo - Jõgeva Wolves — FOTO: Liisi Troska/Jalgpall.ee

Sel nädalavahetusel, 11. ja 12. novembril pannakse pall mängu Coolbet saaliliiga neljandas voorus. Teiste seas lähevad vastamisi Rummu Dünamo ja Jõgeva Wolves, kes pole kolme vooru järel veel punktiarvet avanud.

Omavahel on Dünamo ja Wolvs meeskonnad kohtunud 11 korda, seitse võitu on enda nimele kirjutanud Dünamo, kahel korral on võidutsenud Wolves ning kaks korda oma mängitud viiki. Viimases kohtumises veebruarikuus sahistas Dünamo vastase võrku kaheksal vastuseta korral. Kas hooaja esimeses omavahelises kohtumises võtab Wolves revanši, selgub laupäeval kell 17.00 Jõgeva spordikeskus Virtuses. Mängu kohtunikud on Andrus Õun, Karl Markus Kiudma ja Mattias Tääts.

Laupäeva teises kohtumises panevad palli mängu Tallinna FC Bunker Partner ja Narva United FC. Tabelis paiknevad meeskonnad hetkel vastavalt viiendal ja esimesel kohal. Võistkonnad varasemalt omavahel kohtunud ei ole, küll aga tulevad mõlemad mängule vastu võiduemotsioonilt: Bunker Partner alistas Phoenixi, Narva United oli parem Rummu Dünamost. Kohtumise avavile kõlab kell 18 Sõle spordikeskuses. Mängu kohtunikud on Andres Jahimaa, Dmitri Kulikov ja Oliver Raudsepp.

Pühapäeva avakohtumises selgitavad parema Sillamäe FC NPM Silmet ja Jõhvi FC Phoenix. Kuu aega tagasi saalijalgpalli superkarikafinaalis vastakuti läinud meeskonnad on ajaloos kohtunud vaid kolmel korral. Esimeses kahes kohtumises saavutati võit kordamööda, superkarika võitis Silmet kindlalt 10:2. Neljanda vooru kohtumises pannakse pall mängu kell 16.00 Sillamäe spordikompleksis. Mängu kohtunikud on Jagnar Jakobson, Voiteh Karnatsevitš ja Johann Kuldmäe. Kohtumise otsepilt on jälgitav Soccernet TV vahendusel.

Vooru viimases kohtumises jagavad laual olevad punktid Viimsi FC Smsraha ja Tartu vald Ravens Futsal. Tartul on kindlasti plaan võtta revanš eelmise hooaja kolmanda koha mängus saadud kaotuse eest, kus tunnistati Viimsi 5:2 paremust. Viimsi tuleb kohtumisele võidulainelt, Tartu vald Ravens Futsal tahab teha vigade paranduse pärast eelmises voorus saadud kaotust Silmeti vastu. Viimsi Kooli Spordikompleksis toimuv mäng algab 19.00. Mängu kohtunikud on Roman Daniljuk, Ugo Melis ja Stella Tukia.

Jalgpall

toetab Chanz